Baza wiedzy

post

Prostata – wszystko
co musisz o niej wiedzieć

Media niezwykle często bombardują nas różnymi hasłami
dotyczącymi prostaty.

Popularność tematu jest uzasadniona – według badań, blisko 2mln mężczyzn powyżej 50. roku życia w Polsce cierpi na dolegliwości związane z prostatą.

By zrozumieć powagę sytuacji, musimy poznać i wyjaśnić, czym tak naprawdę jest prostata i jakie są jej funkcje.

zobacz więcej

Badanie
prostaty
– bez strachu!

post
zobacz więcej

jak działa
układ moczowo
- płciowy

Gruczoł prostaty to niezbędny element układu moczowo -płciowego. Żeby zrozumieć jego funkcjonowanie w kontekście całego układu, warto przyjrzeć się działaniu pozostałych jego elementów. Męski układ moczowo -płciowy składa się z elementów układu moczowego i płciowego.

zobacz więcej

Dbaj
o siebie

post
zobacz więcej

dieta po pięćdziesiatce

Odpowiednie odżywianie ma ogromny wpływ na zdrowie człowieka w każdym wieku. Jest również istotne dla prawidłowego funkcjonowania prostaty w przyszłości. Ukończenie 40 czy 50 lat to najbardziej odpowiednia chwila, by bardziej restrykcyjnie podejść do swojej diety...

zobacz więcej

Naturalne
sposoby
na prostatę

post
zobacz więcej

forma po
czterdziestce

Problemy z prostatą częściej dotykają mężczyzn otyłych i prowadzących siedzący tryb życia. To nie jedyny powód, dla którego warto podejmować aktywność w każdym wieku. Dbanie o formę fizyczną to jeden z kluczowych czynników wpływających na zdrowie i dobre samopoczucie...

zobacz więcej

Zdrowie po
pięćdziesiątce

post
zobacz więcej

nie jesteś
sam

Bardzo często lekceważymy i bagatelizujemy sygnały płynące z naszego organizmu. Nie rozmawiamy o nich z nikim przekonani, że „samo przejdzie”. Dolegliwości związane z przerostem prostaty to nie powód do wstydu. Jeśli zmagasz się z tym problemem – nie martw się, to dotyka też wielu innych!

zobacz więcej

Zobacz również

vital

Sprawność seksualnai prawidłowe działanie prostaty.

Prostalong Vital jest suplementem diety, który pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania prostaty oraz korzystnie wpływa na sprawność seksualną.

Dowiedz się więcej