Moja historia

complex
andrzej 50 lat

Od jakiegoś czasu zacząłem zauważać coraz częściej pojawiające się problemy związane z meskością. Myślałem, że to objawy wynikające ze zmęczenia i przepracowania, jednak one nie ustępowały nawet podczas urlopu.

Oczywiście słyszałem wcześniej o problemach, które mogą się pojawiać w późniejszym wieku, ale dlaczego miałoby to spotkać akurat mnie?

Później nastąpił moment przełomowy – grillowałem z żoną i przyjaciółmi w niedzielne popołudnie. Jeden ze znajomych zauważył, że jestem przygnębiony. Postanowił zapytać, co mnie gryzie. Zwierzyłem się.

Uspokoił mnie, ponieważ przyznał, że sam przechodził przez podobne problemy i lekarz zdiagnozował u niego początek andropauzy. Problemy ze sprawnością seksualną, niski poziom testosteronu są jej częstymi cechami. Temat nie wydawał się zbyt komfortowy, ale stwierdziłem, że jeżeli istnieje jakiś sposób, który jest mi w stanie pomóc - chcę o nim wiedzieć.

complex

W ten właśnie sposób dowiedziałem się o Prostalong Complex. Jest to suplement diety, który dzięki zawartości różnorodnych składników roślinnych, witamin i minerałów przyczynia się do utrzymania właściwego poziomu testosteronu, wspomaga płodność i funkcje rozrodcze oraz wpływa na prawidłową spermatogenezę. Zacząłem go stosować codziennie, bo warto o siebie dbać systematycznie.

Jestem bardzo wdzięczny koledze, że zainteresował się moim problemem. Teraz czuję potrzebę pomagania innym mężczyznom w moim wieku. W końcu każdy z nas powinien z życia czerpać jak najwięcej- bez przeszkód!

complex

Męski sposóbby cieszyć się życiem.

Prostalong Complex to suplement diety wspomagający typowo męskie funkcje organizmu.1

Dowiedz się więcej

1. Składniki produktu przyczyniają się do utrzymania właściwego poziomu testosteronu, wspomagają płodność i funkcje rozrodcze oraz wpływają na prawidłową spermatogenezę.