Moja historia

complex
andrzej 50 lat

Od jakiegoś czasu męczyła mnie częstsza niż wcześniej potrzeba oddawania moczu.

Na dodatek zauważyłem, że również wydłużył się mój czas korzystania z toalety. Początkowo uznałem, że to normalne – w końcu swoje lata już mam.

Oczywiście słyszałem wcześniej o problemach z prostatą, ale dlaczego miałoby to spotkać akurat mnie?

Później nastąpił moment przełomowy – grillowałem z żoną i przyjaciółmi w niedzielne popołudnie. Jeden ze znajomych zauważył, że często znikam w toalecie. Postanowił zapytać mnie, od kiedy czuję tak częstą potrzebę oddawania moczu.

Przyznał, że sam cierpiał na podobne dolegliwości, jednak postanowił zadbać o swoje zdrowie i zaczął wspomagać swoją prostatę. Temat nie wydawał mi się zbyt komfortowy, ale raz się żyje – jeśli jest coś, co jest w stanie mi pomóc – chcę o tym wiedzieć!

complex

W ten właśnie sposób dowiedziałem się o Prostalong Complex. Jest to suplement diety, który dzięki zawartości różnorodnych składników roślinnych, witamin i minerałów pomaga w utrzymaniu prawidłowego rozmiaru prostaty i wspomaga proces prawidłowego oddawania moczu. Zacząłem go stosować codziennie, bo przecież o prostatę trzeba dbać systematycznie.

Jestem bardzo wdzięczny koledze, że zainteresował się moim problemem i pomógł mi go rozwiązać. Teraz czuję potrzebę pomagania innym mężczyznom w moim wieku. W końcu każdy z nas powinien z życia czerpać jak najwięcej- bez przeszkód!

vital
tomasz 35 lat

Dopiero niedawno dotarło do mnie, że prostatą powinienem zainteresować się już teraz.

Byłem przekonany, że te problemy dotyczą mężczyzn po 50. roku życia. Troszczenie się o prostatę w wieku 35 lat? Uważałem to za niedorzeczne, przecież jestem jeszcze młody.

Na szczęście moja dziewczyna podsyłała mi linki tak długo, aż nie zacząłem czytać o tym dla świętego spokoju. Okazuje się, że im wcześniej się tym interesuję, tym lepiej dla mojej formy w przyszłości.

Zacząłem bardziej o siebie dbać, tak ogólnie – dieta, siłownia, suplementy. Zrozumiałem też, że oprócz tego ważne jest uwzględnienie w diecie substancji, które wspomagają prawidłowe działanie organizmu – również prostaty.

Zacząłem brać Prostalong Vital – środek, który wspomaga sprawność seksualną i prawidłowe funkcjonowanie prostaty.

Przekonało mnie to, że Prostalong Vital zawiera naturalne substancje, nie wywołujące efektów ubocznych, a skutecznie wpływające na funkcjonowanie prostaty – ekstrakt z żeń-szenia, olej z pestek dyni, witaminę B6 i olej rybi Omega-3.

vital

Kiedyś myślałem, że to wstydliwy temat, teraz to dla mnie zupełnie naturalne. Kolegom też poleciłem Prostalong Vital i nie wstydziłem się ani przez chwilę – wszyscy zainteresowali się tematem i bardziej dbają o swoje zdrowie.

To ja mam kluczowy wpływ na stan swojego zdrowia w przyszłości . Uświadomiłem to sobie, dbam o siebie, mniej obawiam się dolegliwości które mogą pojawić się po 40. czy 50. roku życia. I to jest dla mnie naturalne, że dbanie o siebie to również troszczenie się o prostatę.

vitalDowiedz
się więcej
vitalDowiedz
się więcej